2020. Aasta Horoskoop

Aasta 2020 on märkamatult kätte jõudnud ning on õige aeg peale visata sellele, mida uue aasta horoskoop meile tähtedeseisust ette manab.

Horoskoop 2020 - Armastus, Raha & Karjäär

Aasta horoskoop ennustab, et 2020 aasta on kõikide tähemärkide jaoks erakordselt soodne aeg. Astroloogid ennustavad mitmeid muudatusi Kaljukitsede jaoks, keda ootavad ees suured rahalised arengud. Vallalised Jäära ja Skorpioni tähtkuju esindajad võivad oodata võimalust armumiseks aasta teisel poolel. Aasta 2020 saab olema ka väga hea Sõnni jaoks, kelle romantiline elu saab olema väga rahuldav. Lõvid võivad oodata terve aasta vältel raudset tervist. Sellel aastal jõuab palju uut energiat ka Kaladeni, kelle jaoks avanevad mitmed uksed. 2020 on selle tähtkuju jaoks õnnelik aasta, kuna neil avaneb võimalus oma kõige kiivamad soovid täide viia ning samuti avaneb neil võimalus saada tunnustust oma saavutuste eest. Kalad saavad tähtedelt küllaga abi iga ettevõtmise jaoks. Rahaasjad on samuti paljulubavad ning tänu sinu pingutustele toovad mitmeid rahuldust pakkuvaid tulemusi. Rahast saab kindlasti üks sinu lemmikteemasid tuleval aastal.

Raha

2020 on aasta, mis toob endaga kaasa nii professionaalseid kui ka sentimentaalseid muudatusi. Sinu töiseid pingutusi pannakse lõpuks tähele ning see toob kaasa ka oma hüved. Kaljukits ja Kaalud on ühed õnnelikumad tähtkujud antud aastal sest neid saadab edu karjääriredelil ja personaalses arengus. Käesoleval aastal saavutavad Kaljukitsed oma täieliku potentsiaali. Esimesed kaheksa kuud annavad sulle võimaluse luua lugematu arvu uusi kontakte kõikvõimalikes eluvaldkondades, luua sõpru ning alustada pikaajalisi suhteid. Märtsis leiab selle tähtkuju jaoks aset transiit kuna õnne ja muutuse planeet saadab oma kasulikud kiired sinu kahe kõige olulisema elu sfääri suunas: maja ja perekonna.

Armastus

Aasta 2020 toob palju uut Vähi ja Amburi jaoks, kes suudavad oma perekonnale lähedasemaks saada ning leiavad lõpuks kellegi, kelle peale nad saavad loota. Veevalaja jaoks on just armastus 2020 aasta põhiline teema ning tema sentimentaalsed suhted saavad olema erakordselt harmoonilised. Augusti ja Oktoobri vahemikus tunned kindlasti palju suuremat lähedust oma elukaaslasega. Need paarid kelle suhted on stabiilsed plaanivad lapse saamist ning teevad sellega seoses plaani Aprillis.

Karjäär

Sellel aastal on ambitsioonid väga suured, aga pead kindlasti tegutsema diplomaatiliselt, et saavutada püsivat positsiooni. On oluline, et seoksid ennast grupiga, kellel on sinule sarnased pikaajalised eesmärgid ja huvid. See võib olla ametiga seotud kogunemine, hobi, ansambel, pidu, fond vms. Ole valvas erinevate pingete ja komistuskivide suhtes tööl, eriti Märtsist kuni Aprillini ja samuti ka Augustist Septembrini, ja tee kindlaks, et sa ei seo grupitegevusi äritegevusega kuna see ei pruugi olla kõige parem kombinatsioon.

Neli Tähtkuju Aastal 2020

Tule Elemendi Tähtkujud (Jäär, Lõvi ja Ambur) leiavad enda käsutuses küllaga aega, et arendada oma hobisid. Tule märgi all sündinud kutsuvad endale ligi võimsaid liitlasi. Kindlasti töötad kõvasti ning näed ka sellele vastavaid tulemusi aastal 2020. Maa Elemendi Tähtkujud (Sõnn, Neitsi ja Jäär) saavad kosmilist tähelepanu aastal 2020. Maa elementide puhul on Merkuur langusfaasis üldiselt kolmel juhul. Tee tööd ning pinguta pisut ettevaatlikumalt ja kasuta oma kogemust: see on soovitus kõikidele Maa elemendi inimestele. Saturn on transiidis ning see toob peidetud jõudu kõikidele Maa elemendi tähtkujudele, eriti Jäärale. Peale Augustis väheneb võimalus läbi õnne midagi võita, aga see ei tähendab, et edu saavutamiseks ei ole enam võimalust või et sa midagi kaotaksid. Lihtsamalt öeldes saab see olema periood, kus mitte midagi eriti ei toimu ning uusi sündmusi on vähe. Õhu Elemendi Tähtkujud (Kaalud, Kaksikud, Veevalaja) Nende tähtkujude jaoks tuleb aasta 2020 palju mugavam, kui sellele eelnenud aasta. Meeskonnatöö, kommunikatsioon ja vastastikune mõistmine on selle aasta võtmesõnad, et saavutada stabiilsus ja edu. Need ei ole sinu jaoks võõrad asjad ning selle tõttu ei ole sul ka raske neid omaks võtta. Läheb ainult vaja tahtmist. Aasta 2020 soosib kõiki Õhu elemendi tähekujusid. Vee Elemendi Tähtkujud (Vähk, Skorpion, Kalad) on jätkuvalt - nagu alati - tundlikud, mis võib osutuda eeliseks aastal 2020. Sellel aastal ootavad neid ees suured muutused ja uued algused ning seda parimas mõttes. Uus algus tähendab mõne inimesi jaoks uut töökohta, uut äri.. Uut teed elus.

Planeetide Retrograad 2020

Aasta jooksul kogevad kõik planeedid retrograadi (Merkuur teeb selle läbi kolm korda, Uraan kaks korda) ja Veenus, Marss, Jupiter, Saturn, Neptuun ning Pluto ainult ühe korra. Põhjasõlm asub Vähis ja Kaksikutes ning on retrograadis terve aasta vältel. 17 Veebruar - 10 Märts: Merkuuri retrograad Veevalajas ja Kalades 18 Juuni - 12 Juuli: Merkuuri retrograad Vähis 14 Oktoober - 3 November: Merkuuri retrograad Skorpionis ja Kaaludes 13 Mai - 25 Juuni: Veenuse retrograad Kaksikutes 9 September - 14 November: Marsi retrograad Jääras 14 Mai - 13 September: Jupiteri retrograad Kaljukitses 11 Mai - 29 September: Saturni retrograad Veevalajates ja Kaljukitses 12 August - 11 Jaanuar 2020: Uraani retrograad Jääras 15 August 2020 - 1 Jaanuar 2021: Uraani retrograad Jääras 23 Juuni - 29 November: Neptuuni retrograad Kalades 25 Aprill - 4 Oktoober: Pluuto retrograad Kaljukitses
 


MKPortal M1.0 ©2003-2005 - All Rights Reserved